- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reparația sistemului de încălzire și reutilare a centralei termice
Reparația sistemului de încălzire și reutilare a centralei termice în blocul A ( sala de sport și anexele 1-5)
Reparația sistemului de încălzire și reutilare a centralei termice în blocul A ( sala de sport și anexele 1-5)
Information about the contracting authority
Name
Instituţia Publică Gimnaziul,, Ştefan cel Mare,,
Fiscal code / IDNO
1013620008326
Address
MD-7319,
MOLDOVA,
s.Cîrpeşti,
Cantemir,
s.Cîrpeşti
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/19/2021 7:18:25 PM
Last edited
8/23/2021 1:01:31 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : lucrări de reparație a sistemului de încălzire și reutilare a centralei termice
=[1]TenderPosEmptyTemplate!$D$3
Status
Active
Estimated value
733447 MDL
ID
969f81f9-8e5d-4f76-9378-c67bcbb709a0
Minimal step
7334.47
Period of validity of the contract
From 9/15/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/2/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
в caiete sarcina папке 1.4.priza de pamint1.4.1.impamintare отсутствуют пункты с 42-48
23.08.2021 16:02
Response to clarification: vom revedea caietul de sarcini si vom publica din nou
In document caiet de sarcini, tare rau se vede, Poate aveti in alt format sau puteti de scanat?
Status
Suspended procedure
Estimated value without VAT
733,447.00
MDL
Clarification period:
8/19/2021 9:04:33 PM - 8/24/2021 11:00:00 AM
8/19/2021 9:04:33 PM - 8/24/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
8/24/2021 11:00:00 AM - 9/1/2021 11:00:37 PM
8/24/2021 11:00:00 AM - 9/1/2021 11:00:37 PM