- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reparația acoperișului la IP CCA Ginta Latină
Lucrări de reparație și hidroizolare a acoperișului Instituției Publice Centrul de Cultură și Artă „Ginta Latină” conform condițiilor tehnice indicate în caietul de sarcini.
Lucrări de reparație și hidroizolare a acoperișului Instituției Publice Centrul de Cultură și Artă „Ginta Latină” conform condițiilor tehnice indicate în caietul de sarcini.
Information about the contracting authority
Name
CCA Ginta Latina
Fiscal code / IDNO
1003600160588
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sfatul Ţării 18
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/19/2021 6:32:44 PM
Last edited
11/26/2021 8:40:54 PM
MTender ID
CPV code
45261910-6
-
Reparare de acoperişuri
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reparația acoperișului la IP CCA Ginta Latină
Lucrări de reparație și hidroizolare la Instituția Publică Centrul de Cultură și Artă „Ginta Latină” conform condițiilor tehnice indicate în caietul de sarcini.
Status
Canceled procedure
Estimated value
752000 MDL
ID
f02c6737-f7e5-4d3f-8a05-33c3663ad458
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
752,000.00
MDL
Clarification period:
8/19/2021 6:57:04 PM - 8/26/2021 3:00:00 PM
8/19/2021 6:57:04 PM - 8/26/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
8/26/2021 3:00:00 PM - 9/1/2021 3:00:00 PM
8/26/2021 3:00:00 PM - 9/1/2021 3:00:00 PM