- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă de la Instituția Preșcolară de Educație Timpurie nr. 12 din mun. Orhei
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă de la Instituția Preșcolară de Educație Timpurie nr. 12 din mun. Orhei
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă de la Instituția Preșcolară de Educație Timpurie nr. 12 din mun. Orhei
Information about the contracting authority
Name
Primăria mun. Orhei
Fiscal code / IDNO
1007601008007
Address
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. V. Mahu 160
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/19/2021 5:44:48 PM
Last edited
8/21/2021 2:44:19 PM
MTender ID
CPV code
37500000-3
-
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă
Status
Active
Estimated value
627690 MDL
ID
424eaf02-cdde-42f3-8bcf-c86de25ab855
Minimal step
31384.5
Period of validity of the contract
From 9/13/2021 5:48:13 PM Till 10/15/2021 5:48:13 PM
Link to tender
Tender start
From 9/2/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
specificatiile tehnice teren.semnat.pdf
Specificatiile tehnice teren
Award documentation
8/19/2021 5:57:33 PM
specificatiile tehnice teren.semnat.pdf
Specificatiile tehnice teren
Award documentation
8/19/2021 5:57:33 PM
No questions posted
Lot name : Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă
627690 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
627,690.00
MDL
Clarification period:
8/19/2021 5:57:33 PM - 8/24/2021 10:00:00 AM
8/19/2021 5:57:33 PM - 8/24/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/24/2021 10:00:00 AM - 9/1/2021 10:00:00 AM
8/24/2021 10:00:00 AM - 9/1/2021 10:00:00 AM