- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Aparate de aer condiționat
Aparate de aer condiționat
Aparate de aer condiționat
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției
Fiscal code / IDNO
1013601000495
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/19/2021 3:39:32 PM
Last edited
8/19/2021 5:06:57 PM
MTender ID
CPV code
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (9000BTU)
Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (9000BTU)
Status
Active
Estimated value
20000 MDL
ID
7faad736-307e-4d6d-9e4e-21a7af062cb0
Minimal step
80
Period of validity of the contract
From 9/13/2021 3:41:17 PM Till 12/31/2021 4:41:17 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 3:00:00 PM
Lot name : Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (18000BTU)
Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (18000BTU)
Status
Active
Estimated value
23000 MDL
ID
fb2cb944-1cfb-4b25-8bf8-3c8ccd882593
Minimal step
92
Period of validity of the contract
From 9/13/2021 3:51:23 PM Till 12/31/2021 4:51:23 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
necesar?
20.08.2021 08:04
Response to clarification: nu
Lot name : Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (9000BTU)
20000 MDL
Lot name : Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (18000BTU)
23000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
43,000.00
MDL
Clarification period:
8/19/2021 3:53:18 PM - 8/20/2021 4:00:00 PM
8/19/2021 3:53:18 PM - 8/20/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
8/20/2021 4:00:00 PM - 8/23/2021 9:00:00 AM
8/20/2021 4:00:00 PM - 8/23/2021 9:00:00 AM