- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
produse de curățenie
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Sapun gospodaresc 72%
Sapun gospodaresc 72% 200gr
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:29:00 PM Till 11/30/2021 4:29:00 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 9:00:00 AM
Lot name : Lichid p/u spalarea vaselor
Lichid p/u spalarea vaselor 1 litru Produs concentrat cu acțiune antialergică, cu conținut de glicerină. Grad de spumare: Spumant. Destinat degresării şi dezinfectării prin aplicare directă. Fără miros stringent
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:30:24 PM Till 12/31/2021 4:30:24 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 9:18:30 AM
Lot name : Sprei p/u curatare geamuri
Sprei p/u curatare geamuri 500ml
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:31:49 PM Till 12/31/2021 4:31:49 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 9:37:00 AM
Lot name : Hidrochloric Acid impotriva ruginei si desfundarea tsevilor
Hidrochloric Acid impotriva ruginei si desfundarea tsevilor
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:32:49 PM Till 12/31/2021 4:32:49 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 9:55:30 AM
Lot name : Praf p/u curatire 500gr OV
Praf p/u curatire 500gr OV
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:34:40 PM Till 12/31/2021 4:34:40 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 10:14:00 AM
Lot name : Crema p/u curatirea mecanica
Crema p/u curatirea mecanica
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:35:41 PM Till 12/31/2021 4:35:41 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 10:32:30 AM
Lot name : Sapun de mini, 100gr
Sapun de mini, 100gr
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:36:43 PM Till 12/31/2021 4:36:43 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 10:51:00 AM
Lot name : Inalbitor 1000gr / 925ml
Inalbitor 1000gr / 925ml
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:37:34 PM Till 12/31/2021 4:37:34 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 11:09:30 AM
Lot name : Solutie p/u curatarea podelelor 1000ml
Solutie p/u curatarea podelelor 1000ml
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:38:27 PM Till 12/31/2021 4:38:27 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 11:28:00 AM
Lot name : Sapun lichid 5L pe baza de cremă
Sapun lichid 5L pe baza de cremă
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:39:45 PM Till 12/31/2021 4:39:45 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 11:46:30 AM
Lot name : Balsam p/u rufe 4L
Balsam p/u rufe 4L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:40:42 PM Till 12/31/2021 4:40:42 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 12:05:00 PM
Lot name : Bureta p/u vesela econom 5+1
Bureta p/u vesela econom 5+1
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:41:34 PM Till 12/31/2021 4:41:34 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 12:23:30 PM
Lot name : Manusi latex gospodărești diferite mărimi
Manusi latex gospodărești diferite mărimi
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:42:29 PM Till 12/31/2021 4:42:29 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 12:42:00 PM
Lot name : Burete metalică p/u vesela (3buc)
Burete metalică p/u vesela (3buc)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:43:32 PM Till 12/31/2021 4:43:32 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 1:00:30 PM
Lot name : Servetele de masa cu 3 straturi, 24*23 100 buc
Servetele de masa cu 3 straturi, 24*23 100 buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:44:34 PM Till 12/31/2021 4:44:34 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 1:19:00 PM
Lot name : Hirtie igienica aromatizată moale 4 role în set cu 3 straturi
Hirtie igienica aromatizată moale 4 role în set cu 3 straturi
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:45:34 PM Till 12/31/2021 4:45:34 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 1:37:30 PM
Lot name : Universal Hirtie WC Jumbo 1str 200m T2 1/12
Universal Hirtie WC Jumbo 1str 200m T2 1/12
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:46:26 PM Till 12/31/2021 4:46:26 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 1:56:00 PM
Lot name : Lavete universale superabsorbante 38*38cm 3buc AZ-0388
Lavete universale superabsorbante 38*38cm 3buc AZ-0388
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:47:20 PM Till 12/31/2021 4:47:20 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 2:14:30 PM
Lot name : Pungi p/u gunoi 35 L, 50 buc, cu legătură la vîrf
Pungi p/u gunoi 35 L, 50 buc, cu legătură la vîrf
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:48:14 PM Till 12/31/2021 4:48:14 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 2:33:00 PM
Lot name : Laveta p/u podea 60x60 super absorbante
Laveta p/u podea 60x60 super absorbante
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:49:16 PM Till 12/31/2021 4:49:16 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 2:51:30 PM
Lot name : Laveta microfibra p/u praf
Laveta microfibra p/u praf
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:50:19 PM Till 12/31/2021 4:50:19 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 3:10:00 PM
Lot name : Gel p/u WC min. 750ml aromatizat
Gel p/u WC min. 750ml aromatizat
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:51:38 PM Till 12/31/2021 4:51:38 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 3:28:30 PM
Lot name : Premium Sapun-Spuma p/aparate
Premium Sapun-Spuma p/aparate
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:52:43 PM Till 12/31/2021 4:52:43 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 10:00:00 AM
Lot name : Rola Derulare Centrala Reflex M4, 1str, 300m, 35*19,8, 857/6, Albe
Rola Derulare Centrala Reflex M4, 1str, 300m, 35*19,8, 857/6, Albe
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:53:45 PM Till 12/31/2021 4:53:45 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 10:18:30 AM
Lot name : Deodorant aer 300ml (sprei uscat).
Deodorant aer 300ml (sprei uscat).
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:54:41 PM Till 12/31/2021 4:54:41 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 10:37:00 AM
Lot name : Pungi p/u gunoi 160 L,10 buc (cu legătură)
Pungi p/u gunoi 160 L,10 buc (cu legătură)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:55:32 PM Till 12/31/2021 4:55:32 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 10:55:30 AM
Lot name : Hirtie igienica simpla 100 metri
Hirtie igienica simpla 100 metri
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:56:25 PM Till 12/31/2021 4:56:25 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 11:14:00 AM
Lot name : Detergent automat 6kg universal pentru haine medicinale și haine colorate.
Detergent automat 6kg universal pentru haine medicinale și haine colorate.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:57:21 PM Till 12/31/2021 4:57:21 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 11:32:30 AM
Lot name : Caldare cu mop p/podele
Caldare cu mop p/podele
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:58:22 PM Till 12/31/2021 4:58:22 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 11:51:00 AM
Lot name : Mop p/spalarea podelelor
Mop p/spalarea podelelor
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:59:17 PM Till 12/31/2021 4:59:17 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 12:09:30 PM
Lot name : Maturi malai cu min 14 cusuturi
Maturi malai cu min 14 cusuturi
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 4:00:25 PM Till 12/31/2021 5:00:25 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 12:28:00 PM
Lot name : Coada mop, metal aluminiu
Coada mop, metal aluminiu
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 4:01:31 PM Till 12/31/2021 5:01:31 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 12:46:30 PM
Lot name : Căldare zink 10 L
Căldare zink 10 L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 4:02:18 PM Till 12/31/2021 5:02:18 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 1:05:00 PM
Lot name : Leghean din masă plastică 8-10 L
Leghean din masă plastică 8-10 L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 4:03:14 PM Till 12/31/2021 5:03:14 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 1:23:30 PM
Lot name : Căldare emailată 12 L cu capac
Căldare emailată 12 L cu capac
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 4:04:02 PM Till 12/31/2021 5:04:02 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 1:42:00 PM
Lot name : Leghean emailat 8-10 L
Leghean emailat 8-10 L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 4:04:48 PM Till 12/31/2021 5:04:48 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 2:00:30 PM
Lot name : Leghean emailat 8-10 L
Leghean emailat 8-10 L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 4:05:35 PM Till 12/31/2021 5:05:35 PM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 2:19:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Canceled procedure
Estimated value without VAT8/19/2021 4:15:39 PM - 8/24/2021 12:00:00 AM
8/24/2021 12:00:00 AM - 8/27/2021 12:00:00 AM