- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reparatie a acoperisului la casa de cultura din Doina r-nul Cahul
Din momentul constructiei casei de cultura acoperisul na fost reparat. La moment are nevoie de reparatie capitala.
Din momentul constructiei casei de cultura acoperisul na fost reparat. La moment are nevoie de reparatie capitala.
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Doina
Fiscal code / IDNO
1007601006656
Address
MD7323,
MOLDOVA,
s.Doina,
Cahul,
str. Drujba
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/19/2021 12:05:29 PM
Last edited
8/19/2021 12:33:42 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparatie a acoperisului la casa de cultura din Doina r-nul Cahul
Casa de cultura din s. Doina r-nul Cahul are nevoie de o reparatie capitala a acoperisului
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrari de reparatie a acoperisului la casa de cultura din Doina r-nul Cahul
582492.83 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
582,492.83
MDL
Clarification period:
8/19/2021 12:33:42 PM - 8/26/2021 4:30:17 PM
8/19/2021 12:33:42 PM - 8/26/2021 4:30:17 PM
Bidding period:
8/26/2021 4:30:17 PM - 9/6/2021 11:30:57 PM
8/26/2021 4:30:17 PM - 9/6/2021 11:30:57 PM