- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din beton asfaltic în raionul Fălești și mun. Bălți
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din beton asfaltic în raionul Fălești și mun. Bălți
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din beton asfaltic în raionul Fălești și mun. Bălți
Information about the contracting authority
Name
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Fiscal code / IDNO
1003600023559
Address
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuriei 12a
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/19/2021 11:37:19 AM
Last edited
8/19/2021 11:50:01 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din beton asfaltic în raionul Fălești și mun. Bălți
Conform caietului de sarcini
Procurement procedure documents
Anunț de participare asfalt Falești mun. Balti
Anunț de participare
Award documentation
8/19/2021 11:50:01 AM
Caiet de sarcini asfalt Fălești, mun. Bălți
Caiet de sarcini
Award documentation
8/19/2021 11:50:01 AM
Documente licitatie lucrari asfalt Fălești, mun. Bălți
Documentația standard lucrări
Award documentation
8/19/2021 11:50:01 AM
No questions posted
Lot name : Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din beton asfaltic în raionul Fălești și mun. Bălți
9984000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
9,984,000.00
MDL
Clarification period:
8/19/2021 11:50:01 AM - 8/30/2021 12:00:00 PM
8/19/2021 11:50:01 AM - 8/30/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
8/30/2021 12:00:00 PM - 9/10/2021 10:00:00 AM
8/30/2021 12:00:00 PM - 9/10/2021 10:00:00 AM