- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de prevenirea a incediilor prin prelucrarea lemnului cu soluție ignifugă și antiseptic
Servicii prevenirea a incediilor prin prelucrarea elementelor constructive portante combustibile a construcțiilor din lemn cu soluție ignifugă și antiseptic prin mărirea rezistenței la foc
Servicii prevenirea a incediilor prin prelucrarea elementelor constructive portante combustibile a construcțiilor din lemn cu soluție ignifugă și antiseptic prin mărirea rezistenței la foc
Information about the contracting authority
Name
Spitalul Clinic Militar Central
Fiscal code / IDNO
1006601003511
Address
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 5:22:14 PM
Last edited
8/23/2021 9:00:30 AM
MTender ID
CPV code
75251110-4
-
Servicii de prevenire a incendiilor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de prevenirea a incediilor prin prelucrarea lemnului cu soluție ignifugă și antiseptic
prevenirea a incediilor prin prelucrarea elementelor constructive portante combustibile a construcțiilor din lemn cu soluție ignifugă și antiseptic prin mărirea rezistenței la foc
Status
The procedure did not take place
Estimated value
166666.67 MDL
ID
a4ed9ed4-91b4-4195-a7de-43845936a356
Minimal step
833.33
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 5:41:25 PM Till 12/31/2021 6:41:25 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
documentaţia standard.signed.pdf
In acest fișier sunt atașate modele de formulare, contract
Award documentation
8/18/2021 6:00:30 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
166,666.67
MDL
Clarification period:
8/18/2021 5:43:51 PM - 8/19/2021 6:00:30 PM
8/18/2021 5:43:51 PM - 8/19/2021 6:00:30 PM
Bidding period:
8/19/2021 6:00:30 PM - 8/23/2021 9:00:30 AM
8/19/2021 6:00:30 PM - 8/23/2021 9:00:30 AM