- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 4:23:40 PM
Last edited
9/13/2021 9:20:03 AM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Status
The procedure did not take place
Estimated value
1247369 MDL
ID
c0ecada0-2c3e-47e4-a601-62481fd0ce50
Procurement procedure documents
documentația standard_.signed.pdf
Documentatie de atribuire
Award documentation
8/18/2021 4:28:32 PM
documentația standard_mod.signed.pdf
Documentatie de atribuire
Award documentation
8/20/2021 8:42:58 AM
pozitia nr 6 - set pistoni - (doar pistoanele sau set motor (piston + camasa + segmenti),
nr 7 - injector mtz ( форсунка - ?, - 40 buc- ? sau duze injector - ?),
nr 36 - sterter (ce motor are - marca motorului),
nr 45 - anvelopa 9.5x16 - marimea este corecta?,
nr 46 - 225/70 r16c - vara sau iarna?,
nr 47 - 215/75 r17.5 - punte fata, spate, univerzala sau remorca?,
++++
acumulatoare vechi la schimb o sa aveti (HOTĂRÎRE Nr. 586 din 31-07-2020)
01.09.2021 09:20
Response to clarification: Nr. 6-komplect (piston, inele, cămașă) Nr 7-duze(распылитель) Nr36 gaz 3307 Nr 47 universale Sunt și la schimb Nr 45.marimea e corecta
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
1,247,369.00
MDL
Clarification period:
8/18/2021 4:28:32 PM - 9/3/2021 9:20:03 AM
8/18/2021 4:28:32 PM - 9/3/2021 9:20:03 AM
Bidding period:
9/3/2021 9:20:03 AM - 9/13/2021 9:20:03 AM
9/3/2021 9:20:03 AM - 9/13/2021 9:20:03 AM