- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Sistem de stingere a incendiilor
Sistem de stingere a incendiilor
Sistem de stingere a incendiilor
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Fiscal code / IDNO
1003600096694
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 3:54:34 PM
Last edited
8/25/2021 11:52:39 AM
MTender ID
CPV code
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lotul nr. 1: Sistem de stingere a incendiilor; CPV: 35111500-0
Lotul nr. 1: Sistem de stingere a incendiilor; CPV: 35111500-0
Procurement procedure documents
Bună ziua, putem să includem în ofertă utilaj și materiale echivalente producătorului indicat în proiect, dacă funcționalitatea sistemului și parametrii tehnici nu sunt modificați?
01.09.2021 10:25
Response to clarification: Bună ziua. Oferta operatorului economic trebuie să corespundă proiectului de execuție.
Lot name : Lotul nr. 1: Sistem de stingere a incendiilor; CPV: 35111500-0
600000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
600,000.00
MDL
Clarification period:
8/18/2021 4:42:30 PM - 9/1/2021 11:00:00 AM
8/18/2021 4:42:30 PM - 9/1/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
9/1/2021 11:00:00 AM - 9/7/2021 11:00:00 AM
9/1/2021 11:00:00 AM - 9/7/2021 11:00:00 AM