- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Information about the contracting authority
Name
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Fiscal code / IDNO
1004600054327
Address
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 3:36:37 PM
Last edited
9/15/2021 4:34:01 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Status
Canceled procedure
Estimated value
621000 MDL
ID
de8b3e7b-14d5-4d51-8dba-88714603e532
Procurement procedure documents
caiet de sarcini bloc admin.pdf
Caiet de sarcini Nr.1 ( bloc admin)
Award documentation
8/18/2021 3:59:48 PM
caiet de sarcini nr.2.pdf
Caiet de sarcini Nr.2 ( bloc de prod)
Award documentation
8/18/2021 3:59:48 PM
declaratiebeneficiarul efectiv.doc
Declarație privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi
Award documentation
8/18/2021 3:59:48 PM
ds_lucrari.docx
Documentația standard pentru realizarea achiziţiilor publice de lucrări
Award documentation
8/23/2021 11:56:32 AM
Buna ziua! A fost aprobata noua Documentatie standard pentru realizarea achizitiilor publice de lucrari, prin ordinul nr 69 din 07 mai 2021 al Ministrului Finantelor in vigoare din 18.06.2021, unde formularele sunt putin modificate, nu mai sunt formularele vechi.
23.08.2021 11:52
Response to clarification: Buna ziua, se aplica Documentatia standard în vigoare aprobata prin ordinul nr. nr.69. din 07 mai 2021 MF
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
621,000.00
MDL
Clarification period:
8/18/2021 3:59:48 PM - 8/28/2021 8:00:00 AM
8/18/2021 3:59:48 PM - 8/28/2021 8:00:00 AM
Bidding period:
8/28/2021 8:00:00 AM - 9/13/2021 8:00:00 AM
8/28/2021 8:00:00 AM - 9/13/2021 8:00:00 AM