- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de execuție a 10 stații de așteptare
Lucrări de execuție a 10 stații de așteptare
Lucrări de execuție a 10 stații de așteptare
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Stauceni
Fiscal code / IDNO
1007601009990
Address
4839,
MOLDOVA,
s.Stăuceni,
mun.Chişinău,
Alexei Mateevici
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 3:11:25 PM
Last edited
8/23/2021 2:38:32 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de execuție a 10 stații de așteptare
Lucrări de execuție a 10 stații de așteptare
Procurement procedure documents
statie asteptare caiet de sarcini.semnat.pdf
caiet de sarcini
Technical specifications
8/18/2021 3:15:00 PM
ds_lucrari (1).docx
documentatia standard lucrari aprobata prin ordinul MF nr.69 din 07.05.2021 cerinte de calificare
Evaluation criteria/evaluation factors
8/18/2021 3:15:00 PM
lista serviciilor și specificațiile tehnice.docx
-specificațiile tehnice
Technical specifications
8/19/2021 5:58:20 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de execuție a 10 stații de așteptare
646837.14 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
646,837.14
MDL
Clarification period:
8/18/2021 3:15:00 PM - 8/25/2021 2:38:32 PM
8/18/2021 3:15:00 PM - 8/25/2021 2:38:32 PM
Bidding period:
8/25/2021 2:38:32 PM - 9/3/2021 8:30:56 AM
8/25/2021 2:38:32 PM - 9/3/2021 8:30:56 AM