- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Procedura repetată de achiziționare a serviciilor de consultanță/instruire în cadrul proiectului „DanubeChance2.0”
1.1. Elaborarea Mecanismului de Avertizare Timpurie în Republica Moldova 1.2. Servicii de instruire
1.1. Elaborarea Mecanismului de Avertizare Timpurie în Republica Moldova 1.2. Servicii de instruire
Information about the contracting authority
Name
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Fiscal code / IDNO
1007600042792
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 3:06:23 PM
Last edited
8/25/2021 4:47:10 PM
MTender ID
CPV code
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Lot 1 - Servicii de consultanță/instruire în cadrul proiectului „DanubeChance2.0”
1.1. Elaborarea Mecanismului de Avertizare Timpurie în Republica Moldova 1.2. Servicii de instruire
Status
Canceled procedure
Estimated value
194750 MDL
ID
78cb4f16-7faa-465a-8865-54fa2319ade4
Procurement procedure documents
anunt 1 danubechance2.0.signed.signed.signed.pdf
Anunțul/invitația de participare
Award documentation
8/18/2021 3:14:12 PM
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Award documentation
8/18/2021 3:14:12 PM
f3.3_formularul_informativ_pers_jur.docx
Formularul F3.3 pers juridice
Award documentation
8/18/2021 3:14:12 PM
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docx
Formularul F3.5
Award documentation
8/18/2021 3:14:12 PM
f3.6_declataria privind conduita etica.docx
Formularul F3.6
Award documentation
8/18/2021 3:14:12 PM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
194,750.00
MDL
Clarification period:
8/18/2021 3:14:12 PM - 8/20/2021 10:00:00 AM
8/18/2021 3:14:12 PM - 8/20/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/20/2021 10:00:00 AM - 8/23/2021 10:00:00 AM
8/20/2021 10:00:00 AM - 8/23/2021 10:00:00 AM