- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Materiale necesare pentru deservirea Sistemului de Dirijare al Traficului Rutier (obiective de semafoare)
Materiale necesare pentru deservirea Sistemului de Dirijare al Traficului Rutier (obiective de semafoare)
Materiale necesare pentru deservirea Sistemului de Dirijare al Traficului Rutier (obiective de semafoare)
Information about the contracting authority
Name
IM REI ,,LUMTEH,,
Fiscal code / IDNO
1003600127505
Address
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Serghei Lazo, 48A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 1:47:22 PM
Last edited
8/18/2021 1:57:44 PM
MTender ID
CPV code
31200000-8
-
Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Automat, Sina, Limitator, Panou, Tros
Automat, Sina, Limitator, Panou, Tros
Status
Active
Estimated value
27600 MDL
ID
f2a50501-2beb-47a1-a9b5-6fbd9b911be6
Minimal step
552
Period of validity of the contract
From 8/27/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/25/2021 3:00:00 PM
Lot name : Rele, Bloc conector pentru releu etc.
Rele, Bloc conector pentru releu etc.
Status
Active
Estimated value
33400 MDL
ID
b388ed56-9262-4be2-8aee-0c0d1b73c3a6
Minimal step
668
Period of validity of the contract
From 8/27/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/25/2021 3:18:30 PM
Lot name : Cutii metalice IP 54
Cutii metalice IP 54
Status
Active
Estimated value
51000 MDL
ID
2e2e82fa-2f74-443e-9447-0135cf407640
Minimal step
1020
Period of validity of the contract
From 8/27/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/25/2021 3:37:00 PM
Procurement procedure documents
anunt de partiicipare materiale semafoare.semnat.pdf
anunt de partiicipare materiale semafoare.semnat.pdf
Award documentation
8/18/2021 1:57:44 PM
formulare f.4.1., f.4.2. materiale pentru deservirea semafoarelor 2021.docx
formulare f.4.1., f.4.2. materiale pentru deservirea semafoarelor 2021.docx
Award documentation
8/18/2021 1:57:44 PM
No questions posted
Lot name : Automat, Sina, Limitator, Panou, Tros
27600 MDL
Lot name : Rele, Bloc conector pentru releu etc.
33400 MDL
Lot name : Cutii metalice IP 54
51000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
112,000.00
MDL
Clarification period:
8/18/2021 1:57:44 PM - 8/20/2021 3:00:00 PM
8/18/2021 1:57:44 PM - 8/20/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
8/20/2021 3:00:00 PM - 8/25/2021 12:00:00 AM
8/20/2021 3:00:00 PM - 8/25/2021 12:00:00 AM