- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l
Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l (montarea și piese necesare pentru conectare vor fi incluse ofertă)
Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l (montarea și piese necesare pentru conectare vor fi incluse ofertă)
Information about the contracting authority
Name
Penitenciarul nr.16-Pruncul
Fiscal code / IDNO
1006601000945
Address
MD 2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. I. Pruncul
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 11:52:56 AM
Last edited
8/19/2021 2:31:34 PM
MTender ID
CPV code
42122000-0
-
Pompe
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l
Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l (montarea și piese necesare pentru conectare vor fi incluse ofertă)
Status
Active
Estimated value
20282.5 MDL
ID
f30669b0-c948-482c-a807-6fb9aaf03b65
Minimal step
202.82
Period of validity of the contract
From 8/26/2021 11:54:29 AM Till 12/31/2021 12:54:29 PM
Link to tender
Tender start
From 8/25/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua,
Va rog sa specificati tipul rezervorului de 500L: rezervor de tip deschis sau vas de expansiune cu membrana de tip inchis ?
20.08.2021 11:55
Response to clarification: Bună ziua, tipul de rezervor 500 l vas de expansiune de tip închis.
Lot name : Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l
20282.5 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
20,282.50
MDL
Clarification period:
8/18/2021 11:57:08 AM - 8/20/2021 12:00:00 PM
8/18/2021 11:57:08 AM - 8/20/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
8/20/2021 12:00:00 PM - 8/24/2021 9:30:00 AM
8/20/2021 12:00:00 PM - 8/24/2021 9:30:00 AM