- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
„Achiziţionarea imunoglobulinei antirabice și vaccinului antirabic pentru anul 2022
„Achiziţionarea imunoglobulinei antirabice și vaccinului antirabic pentru anul 2022
„Achiziţionarea imunoglobulinei antirabice și vaccinului antirabic pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Fiscal code / IDNO
1016601000212
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 11:46:47 AM
Last edited
9/10/2021 10:00:00 AM
MTender ID
CPV code
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Vaccin antirabic 2.5UI/doză (1.0ml) + Immunoglobulinum antirabicum nu mai puțin de 150UI/ml
Vaccin antirabic 2.5UI/doză (1.0ml) + Immunoglobulinum antirabicum nu mai puțin de 150UI/ml
Status
The procedure did not take place
Estimated value
1230000 MDL
ID
21fd5db2-c7d4-4343-9fbe-2375bf55710d
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
1,230,000.00
MDL
Clarification period:
8/18/2021 3:13:05 PM - 8/28/2021 10:00:00 AM
8/18/2021 3:13:05 PM - 8/28/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/28/2021 10:00:00 AM - 9/10/2021 10:00:00 AM
8/28/2021 10:00:00 AM - 9/10/2021 10:00:00 AM