- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : LOT 1 Ulei M10G
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:33:13 AM Till 12/31/2021 12:33:13 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 11:00:00 AM
Lot name : LOT 2 Ulei motor M-8
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:34:57 AM Till 12/31/2021 12:34:57 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 11:18:30 AM
Lot name : LOT 3 Ulei 5W30
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:38:40 AM Till 12/31/2021 12:38:40 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 11:37:00 AM
Lot name : LOT 4 Ulei 5W40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:41:47 AM Till 12/31/2021 12:41:47 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 11:55:30 AM
Lot name : LOT 5 TAP15
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:55:23 AM Till 12/31/2021 12:55:23 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 12:14:00 PM
Lot name : LOT 6 Ulei industrial i40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:44:12 AM Till 12/31/2021 12:44:12 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 12:32:30 PM
Lot name : LOT 7 Ulei motor 10W40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:45:54 AM Till 12/31/2021 12:45:54 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 12:51:00 PM
Lot name : LOT 8 Ulei motor 15W40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:47:37 AM Till 12/31/2021 12:47:37 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 1:09:30 PM
Lot name : LOT 9 Ulei motor 15W40 (KAMAZ EURO 2)
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:48:35 AM Till 12/31/2021 12:48:35 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 1:28:00 PM
Lot name : LOT 10 Ulei transmisional TAD17
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:50:02 AM Till 12/31/2021 12:50:02 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 1:46:30 PM
Lot name : LOT 11 Unsoare Euro Open Gear Spray
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:51:24 AM Till 12/31/2021 12:51:24 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 2:05:00 PM
Lot name : LOT 12 Unsoare Litol-24
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:53:38 AM Till 12/31/2021 12:53:38 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 2:23:30 PM
Lot name : LOT 13 Unsoare Rheinol KP2N-30
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 11:54:39 AM Till 12/31/2021 12:54:39 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 2:42:00 PM
Procurement procedure documents
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/18/2021 11:55:29 AM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/18/2021 11:55:29 AM - 8/19/2021 1:00:00 PM
8/19/2021 1:00:00 PM - 8/23/2021 1:00:00 PM