- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
Information about the contracting authority
Name
Consiliul raional Rezina
Fiscal code / IDNO
1007601011412
Address
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 9:20:28 AM
Last edited
9/1/2021 11:47:31 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
Procurement procedure documents
lista cu cantitatile de lucrari.pdf
Lista cu cantităţile de lucrări
Technical specifications
9/1/2021 11:47:31 AM
No questions posted
Lot name : Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
403284.4 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
403,284.40
MDL
Clarification period:
9/1/2021 11:47:31 AM - 9/7/2021 10:00:00 AM
9/1/2021 11:47:31 AM - 9/7/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/7/2021 10:00:00 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
9/7/2021 10:00:00 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM