- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de Promovare si comunicare WOM în rețele retail din Romania
Servicii de Promovare si comunicare WOM în rețele retail din Romania
Servicii de Promovare si comunicare WOM în rețele retail din Romania
Information about the contracting authority
Name
IP Oficiul National al Viei si Vinului
Fiscal code / IDNO
1013620012945
Address
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei, 126
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 12:25:08 AM
Last edited
8/18/2021 3:30:24 PM
MTender ID
CPV code
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de Promovare si comunicare WOM în rețele retail din Romania.
Servicii de promovare și comunicare Wine of Moldova, în 2 rețele retail din Romania.
Procurement procedure documents
documentatia standard ro.docx
documentatia standard ro.docx
Award documentation
8/18/2021 3:30:24 PM
formularul ofertei f 3.1 ro.docx
formularul ofertei f 3.1 ro.docx
Award documentation
8/18/2021 3:30:24 PM
rechizite bancare bank detalies.docx
rechizite bancare bank detalies.docx
Award documentation
8/18/2021 3:30:24 PM
specificatia de pret f4.2 ro.docx
specificatia de pret f4.2 ro.docx
Award documentation
8/18/2021 3:30:24 PM
specificatia tehnica f 4.1 ro.docx
specificatia tehnica f 4.1 ro.docx
Award documentation
8/18/2021 3:30:24 PM
No questions posted
Lot name : Servicii de Promovare si comunicare WOM în rețele retail din Romania.
1906000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,906,000.00
MDL
Clarification period:
8/18/2021 3:30:24 PM - 9/1/2021 11:30:00 AM
8/18/2021 3:30:24 PM - 9/1/2021 11:30:00 AM
Bidding period:
9/1/2021 11:30:00 AM - 9/9/2021 10:30:00 AM
9/1/2021 11:30:00 AM - 9/9/2021 10:30:00 AM