- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de elaborare a strategiei si promovare Wine of Moldova in rețele retail din Romania
Servicii de elaborare a strategiei si promovare Wine of Moldova in rețele retail din Romania
Servicii de elaborare a strategiei si promovare Wine of Moldova in rețele retail din Romania
Information about the contracting authority
Name
IP Oficiul National al Viei si Vinului
Fiscal code / IDNO
1013620012945
Address
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei, 126
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/18/2021 12:11:53 AM
Last edited
9/1/2021 4:09:02 PM
MTender ID
CPV code
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de elaborare a strategiei si promovare Wine of Moldova in rețele retail din Romania
Servicii de elaborare a strategiei si promovare Wine of Moldova in retele retail din Romania.
Procurement procedure documents
documentatia standard ro.docx
documentatia standard ro.docx
Award documentation
8/18/2021 3:18:30 PM
formularul ofertei f 3.1 ro.docx
formularul ofertei f 3.1 ro.docx
Award documentation
8/18/2021 3:18:30 PM
rechizite bancare bank detalies.docx
rechizite bancare bank
Award documentation
8/18/2021 3:18:30 PM
specificatia de pret f4.2 ro.docx
specificatia de pret f4.2 ro.docx
Award documentation
8/18/2021 3:18:30 PM
specificatia tehnica f 4.1 ro.docx
specificatia tehnica f 4.1 ro.d
Award documentation
8/18/2021 3:18:30 PM
No questions posted
Lot name : Servicii de elaborare a strategiei si promovare Wine of Moldova in rețele retail din Romania
1275000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,275,000.00
MDL
Clarification period:
8/18/2021 3:18:30 PM - 9/3/2021 4:09:02 PM
8/18/2021 3:18:30 PM - 9/3/2021 4:09:02 PM
Bidding period:
9/3/2021 4:09:02 PM - 9/10/2021 3:09:02 PM
9/3/2021 4:09:02 PM - 9/10/2021 3:09:02 PM