- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 18 din str. I. Creangă 4/2, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 18 din str. I. Creangă 4/2, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 18 din str. I. Creangă 4/2, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Information about the contracting authority
Name
DETS Buiucani
Fiscal code / IDNO
1007601009967
Address
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Ion Creangă 4/2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/17/2021 11:07:56 PM
Last edited
8/17/2021 11:12:57 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
Procurement procedure documents
lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini.docx
Lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
Award documentation
8/17/2021 11:12:57 PM
No questions posted
Lot name : lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
6611376 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
6,611,376.00
MDL
Clarification period:
8/17/2021 11:12:57 PM - 8/30/2021 11:30:00 AM
8/17/2021 11:12:57 PM - 8/30/2021 11:30:00 AM
Bidding period:
8/30/2021 11:30:00 AM - 9/7/2021 1:00:00 PM
8/30/2021 11:30:00 AM - 9/7/2021 1:00:00 PM