- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
Information about the contracting authority
Name
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Fiscal code / IDNO
1007601010585
Address
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/17/2021 3:41:18 PM
Last edited
8/18/2021 10:15:10 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
Procurement procedure documents
anunț, invitație de participare, lucrari de reparatii v.poleacov.pdf
anunț, invitație de participare, lucrari de reparatii V.Poleacov
Award documentation
8/17/2021 3:43:37 PM
Ce aveti invedere la acest :punct-Prezentarea de dovezi privind conformitatea produselor, identificată prin referire la specificații sau standard relevante: CERTIFICATE DE CONFORMITATE LA MATERIALE?
18.08.2021 14:25
Response to clarification: CERTIFICATE DE CONFORMITATE LA MATERIALE
La p.2 RpCI42B Demolarea elementelor de acoperis - invelitorii din tabla, suprafata este de 225m2. Pe cind in p.9 CE05B Invelitorii din tabla suprafata este de 128.5m2. Concretizati va rog daca sunt corecte suprafetile.
18.08.2021 15:01
Response to clarification: Sunt corecte
Lot name : Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
240700 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
240,700.00
MDL
Clarification period:
8/17/2021 3:43:37 PM - 8/18/2021 4:00:00 PM
8/17/2021 3:43:37 PM - 8/18/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
8/18/2021 4:00:00 PM - 8/20/2021 4:00:00 PM
8/18/2021 4:00:00 PM - 8/20/2021 4:00:00 PM