- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reparatie curenta la Oficiul Medicilor de Familie din s.Pirita
Obiectul achiziției îl constituie înlăturarea şi lichidarea fisurilor din pereţii despărţitori care prevede execuţia lucrărilor de reparaţie curentă a pereţilor interiori
Obiectul achiziției îl constituie înlăturarea şi lichidarea fisurilor din pereţii despărţitori care prevede execuţia lucrărilor de reparaţie curentă a pereţilor interiori
Information about the contracting authority
Name
IMSP Centrul de Sanatate Dubasari
Fiscal code / IDNO
1003600157793
Address
MD-4572,
MOLDOVA,
s.Coşniţa,
Dubăsari,
rl.Dubasari, s.Cosnita, str.Pacii
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/17/2021 10:43:10 AM
Last edited
8/17/2021 11:13:46 AM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparatie curenta la Oficiul Medicilor de Familie din s.Pirita
Obiectul achiziției îl constituie înlăturarea şi lichidarea fisurilor din pereţii despărţitori care prevede execuţia lucrărilor de reparaţie curentă a pereţilor interiori
Status
Active
Estimated value
151210.98 MDL
ID
88834b1e-7f2f-40a5-a3a5-33514bcc8935
Minimal step
500
Period of validity of the contract
From 8/27/2021 8:00:00 AM Till 10/25/2021 8:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/26/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrari de reparatie curenta la Oficiul Medicilor de Familie din s.Pirita
151210.98 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
151,210.98
MDL
Clarification period:
8/17/2021 11:13:46 AM - 8/22/2021 12:00:00 AM
8/17/2021 11:13:46 AM - 8/22/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
8/22/2021 12:00:00 AM - 8/25/2021 4:00:00 PM
8/22/2021 12:00:00 AM - 8/25/2021 4:00:00 PM