- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Contoare de energie termică
Vânzătorul va livra marfa în 10 (douăzeci) zile calendaristice, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Vânzătorul va livra marfa în 10 (douăzeci) zile calendaristice, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Information about the contracting authority
Name
Apă-Canal Chişinău
Fiscal code / IDNO
1002600015876
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/17/2021 8:07:08 AM
Last edited
8/17/2021 8:09:28 AM
MTender ID
CPV code
38551000-2
-
Contoare de energie
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Contoare de energie termică
Vânzătorul va livra marfa în 10 (douăzeci) zile calendaristice, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Status
Active
Estimated value
170000 MDL
ID
5d5f0996-1c78-46fd-a4a0-790cabe302da
Minimal step
1700
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:08:45 AM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
cerințe tehnice contoare energie termică.pdf
Vânzătorul va livra marfa în 10 (douăzeci) zile calendaristice, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Award documentation
8/17/2021 8:09:28 AM
No questions posted
Lot name : Contoare de energie termică
170000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
170,000.00
MDL
Clarification period:
8/17/2021 8:09:28 AM - 8/18/2021 1:00:00 PM
8/17/2021 8:09:28 AM - 8/18/2021 1:00:00 PM
Bidding period:
8/18/2021 1:00:00 PM - 8/23/2021 1:00:00 PM
8/18/2021 1:00:00 PM - 8/23/2021 1:00:00 PM