- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a rețelelor termice
Termenul de executare a lucrărilor va fi efectuat timp de 14 zile calendaristice din data semnării contractului, la adresa: în raza mun. Chișinău
Termenul de executare a lucrărilor va fi efectuat timp de 14 zile calendaristice din data semnării contractului, la adresa: în raza mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Apă-Canal Chişinău
Fiscal code / IDNO
1002600015876
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/16/2021 4:48:08 PM
Last edited
8/24/2021 3:18:50 PM
MTender ID
CPV code
45321000-3
-
Lucrări de izolare termică
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație a rețelelor termice
Termenul de executare a lucrărilor va fi efectuat timp de 14 zile calendaristice din data semnării contractului, la adresa: în raza mun. Chișinău
Status
Canceled procedure
Estimated value
185000 MDL
ID
ee015771-7509-4185-9d6d-413b9451e274
Minimal step
1850
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 4:49:19 PM Till 12/31/2021 5:49:19 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
cerințe tehnice.pdf
Termenul de executare a lucrărilor va fi efectuat timp de 14 zile calendaristice din data semnării contractului, la adresa: în raza mun. Chișinău
Award documentation
8/16/2021 4:50:29 PM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
185,000.00
MDL
Clarification period:
8/16/2021 4:50:29 PM - 8/17/2021 5:00:00 PM
8/16/2021 4:50:29 PM - 8/17/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
8/17/2021 5:00:00 PM - 8/23/2021 1:00:00 PM
8/17/2021 5:00:00 PM - 8/23/2021 1:00:00 PM