- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziții cu costuri mici, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de deratizare suprafețelor interioare/exterioare (rozătoare), Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie suprafețelor interioare, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie teritoriului
Servicii de deratizare suprafețelor interioare/exterioare (rozătoare), Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie suprafețelor interioare, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie teritoriului
Information about the contracting authority
Name
Spitalul Clinic Militar Central
Fiscal code / IDNO
1006601003511
Address
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/16/2021 3:45:38 PM
Last edited
8/16/2021 4:35:48 PM
MTender ID
CPV code
90920000-2
-
Servicii de igienizare a instalaţiilor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Repetat Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de deratizare suprafețelor interioare/exterioare (rozătoare), Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie suprafețelor interioare, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie teritoriului
Status
Active
Estimated value
83333.34 MDL
ID
3976c8b0-4ba1-46c3-aa43-4f0f2cd0044a
Minimal step
416.67
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 4:06:45 PM Till 12/30/2021 5:06:45 PM
Link to tender
Tender start
From 8/20/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
scan anunț de participare repetat.pdf
Anunț de participare repetat
Award documentation
8/16/2021 4:25:45 PM
documentaţia standard repetat.signed.pdf
Documentația standard
Award documentation
8/16/2021 4:25:45 PM
No questions posted
Lot name : Repetat Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
83333.34 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
83,333.34
MDL
Clarification period:
8/16/2021 4:25:45 PM - 8/17/2021 4:35:48 PM
8/16/2021 4:25:45 PM - 8/17/2021 4:35:48 PM
Bidding period:
8/17/2021 4:35:48 PM - 8/19/2021 5:06:36 PM
8/17/2021 4:35:48 PM - 8/19/2021 5:06:36 PM