- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Procurarea pieselor de schimb si uleiuri auto
Procurarea pieselor de schimb si uleiuri auto
Procurarea pieselor de schimb si uleiuri auto
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Fiscal code / IDNO
1007601011401
Address
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/16/2021 2:49:10 PM
Last edited
8/16/2021 3:39:19 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Piese de schimb auto
Piese de schimb auto
Lot name : Acesorii auto
Acesorii auto
Lot name : Uleiuri auto
Uleiuri auto
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Piese de schimb auto
15000 MDL
Lot name : Acesorii auto
1700 MDL
Lot name : Uleiuri auto
3700 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
20,400.00
MDL
Clarification period:
8/16/2021 3:39:19 PM - 8/18/2021 12:00:00 PM
8/16/2021 3:39:19 PM - 8/18/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
8/18/2021 12:00:00 PM - 8/20/2021 12:00:00 PM
8/18/2021 12:00:00 PM - 8/20/2021 12:00:00 PM