- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reîncărcarea și regenerarea Cartuselor, profilaxia și reparația imprimantelor pentru anul 2021 septembrie-decembrie
Reîncărcarea și regenerarea Cartuselor, profilaxia și reparația imprimantelor pentru anul 2021 septembrie-decembrie
Reîncărcarea și regenerarea Cartuselor, profilaxia și reparația imprimantelor pentru anul 2021 septembrie-decembrie
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul de Cardiologie
Fiscal code / IDNO
1003600150613
Address
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Testimitanu 29/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/16/2021 2:21:21 PM
Last edited
8/16/2021 2:48:58 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reîncărcarea și regenerarea Cartuselor, profilaxia și reparația imprimantelor pentru anul 2021 septembrie-decembrie
1.Reîncărcare cartușe pentru diferite imprimante bucata - 200 2.Regenerarea cartușelor bucata -50 3. Schimbul cartușului (original) la imposibilitatea reparării bucata - 15 4. Profilaxia și reparația imprimantelor, bucata - 20
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Reîncărcarea și regenerarea Cartuselor, profilaxia și reparația imprimantelor pentru anul 2021 septembrie-decembrie
20000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
20,000.00
MDL
Clarification period:
8/16/2021 2:48:58 PM - 8/18/2021 6:00:00 PM
8/16/2021 2:48:58 PM - 8/18/2021 6:00:00 PM
Bidding period:
8/18/2021 6:00:00 PM - 8/23/2021 2:00:00 PM
8/18/2021 6:00:00 PM - 8/23/2021 2:00:00 PM