- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul de Psihiatrie Orhei
Fiscal code / IDNO
1003606150039
Address
0035,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.Dubăsari nr.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/16/2021 10:51:08 AM
Last edited
8/16/2021 5:02:27 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
Procurement procedure documents
anunț de participare acoperiș actualizat.semnat (3) (1).pdf
Anunț d intenție
Award documentation
8/16/2021 11:00:29 AM
Conform Formularului nr.5 anexat la procedura, Se determina ca la poz.3 CB02C au fost excluse majoritatea materioalelor si manoperei. Deasemenea si la poz.8 CE27A, au fost excluse toate materialele de prindere strict necesare (cum ar fie Buloanele, piulitele si saibe). Intebare: De ce considerati ca aceste materiale si maniopera nu sunt necesare? sau le veti oferi D-stra. iar cofrajul il veti monta singuri ca ati exclus manopera.
20.08.2021 10:42
Response to clarification: Vom revizui formularul.
DOCUMENTATIA STANDARD pentru realizarea achizitiilor publice de lucrari, a fost modificata si aprobata prin Ordinul MF nr. 69 din 07.05.2021, rugam AC sa se conformeze si sa efectuati modificarile de rigoare.
20.08.2021 10:43
Response to clarification: Vom revizui
Buna ziua. Termenul de actualizare expira dar n-ati facut nici-o revizuire.
23.08.2021 10:36
Response to clarification: Totul este conform in conform formularului 5.Cred că dacă am plasat documentația standart de ediție veche cred că nu este o greșeală mare.
Lot name : Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
1286878.38 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,286,878.38
MDL
Clarification period:
8/16/2021 11:00:29 AM - 8/23/2021 11:00:00 AM
8/16/2021 11:00:29 AM - 8/23/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
8/23/2021 11:00:00 AM - 8/26/2021 11:00:00 AM
8/23/2021 11:00:00 AM - 8/26/2021 11:00:00 AM