- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lotul 1: Cartofi - 271 500 kg; Lotul 2: Varză - 91 200 kg; Lotul 3: Morcovi - 28 600 kg; Lotul 4: Ceapă - 37 400 kg; Lotul 5: Sfeclă roșie de masă -28 500 kg; Lotul 6: Slănină de porc - 2 540 kg.
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Cartofi
Cartofi- 271 500 kg; De soi tardiv, diametrul nu mai mic de 5 cm. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40 kg .
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/9/2021 3:29:36 PM Till 12/31/2021 4:29:36 PM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 2:00:00 PM
Lot name : Varză
Varză-91 200 kg; Albă, proaspătă, greutatea nu mai mică de 0,75 kg. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40 kg
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/9/2021 3:36:33 PM Till 12/31/2021 4:36:33 PM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 2:18:30 PM
Lot name : Morcovi
Morcovi - 28 600 kg; Proaspeți, nu mai mici de 10 cm în lungime. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40kg
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/9/2021 3:42:39 PM Till 12/31/2021 4:42:39 PM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 2:37:00 PM
Lot name : Ceapă
Ceapă -37 400 kg; Proaspătă, diametrul nu mai mic de 5 cm. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40kg
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/9/2021 3:48:54 PM Till 12/31/2021 4:48:54 PM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 2:55:30 PM
Lot name : Sfeclă roșie de masă
Sfeclă roșie de masă -28 500 kg; Roșie, de masă, proaspătă, greutatea nu mai mică de 0,25 kg. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40kg
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/9/2021 3:55:13 PM Till 12/31/2021 4:55:13 PM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 3:14:00 PM
Lot name : Slănină de porc
Slănină de porc - 2 540 kg; Congelată, grosimea 3-5cm, cu suprafața curată, fără cheaguri de sînge sau așchii de os, fără gust și miros străin. H GNr. 520 din 22-06-2010 cu privire la aprobarea Regulamentului sanitar prvind contaminanţiile din produsele alimentare; Ambalaj alimentar pînă la 30 kg. Termen de valabilitate minim 90 de zile de la data livrării.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/9/2021 4:01:56 PM Till 12/31/2021 5:01:56 PM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 3:32:30 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/16/2021 4:07:30 PM - 8/27/2021 10:00:00 AM
8/27/2021 10:00:00 AM - 9/7/2021 10:00:00 AM