- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
achiziționarea utilajului necesar pentru întreținerea spațiilor verzi
achiziționarea utilajului necesar pentru întreținerea spațiilor verzi
achiziționarea utilajului necesar pentru întreținerea spațiilor verzi
Information about the contracting authority
Name
Primăria comunei Secăreni
Fiscal code / IDNO
1007601004032
Address
3448,
MOLDOVA,
s.Secăreni,
Hînceşti,
s.Secăreni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/16/2021 9:32:22 AM
Last edited
8/20/2021 1:54:42 PM
MTender ID
CPV code
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Tractor
Tractor
Status
Active
Estimated value
551000 MDL
ID
7087b063-440e-4ace-9cd3-89ad05a2028f
Minimal step
5510
Period of validity of the contract
From 8/30/2021 9:46:36 AM Till 12/31/2021 10:46:36 AM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 3:00:00 PM
Lot name : Stropitoare
Stropitoare
Status
Active
Estimated value
80000 MDL
ID
64a7d7fe-d869-4387-8318-cf3ad7b90dbb
Minimal step
800
Period of validity of the contract
From 8/30/2021 9:51:12 AM Till 12/31/2021 10:51:12 AM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua, va rog sa clarificati despre ce utilaj merge vorba in Lotul cu nr. 2 "Stropitoare", se are in vedere Cisterna pentru 4000L de apa, tractata pentru stropit/udat ? Sau e stropitoare pentru ierbicidat culturi de cimp?
Ce se are in vedere prin "Distanta de aruncare"? trebuie sa fie dotata cu furtun de 30m pentru irigat? sau trebuie sa fie dotata cu brate de ierbicidat de 30m? sau trebuie sa fie dotat cu ventilator de tip tun ce va arunca solutia pina la 30m?
23.08.2021 08:30
Response to clarification: cisternă pentru 4000 l de apă, tractată pentru stropit/udat
Lot name : Tractor
551000 MDL
Lot name : Stropitoare
80000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
631,000.00
MDL
Clarification period:
8/16/2021 9:58:08 AM - 8/25/2021 8:30:11 AM
8/16/2021 9:58:08 AM - 8/25/2021 8:30:11 AM
Bidding period:
8/25/2021 8:30:11 AM - 8/28/2021 8:30:11 AM
8/25/2021 8:30:11 AM - 8/28/2021 8:30:11 AM