- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Information about the contracting authority
Name
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Fiscal code / IDNO
1007601009657
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/16/2021 9:29:20 AM
Last edited
8/16/2021 3:20:36 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Procurement procedure documents
anunt de participare riscani repetat.semnat.pdf
anunt de participare
Award documentation
8/16/2021 3:20:36 PM
documentatia_standard_lucrari.semnat.pdf
documentatia_standard_lucrari
Award documentation
8/16/2021 3:20:36 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
8623252 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
8,623,252.00
MDL
Clarification period:
8/16/2021 3:20:36 PM - 8/27/2021 1:30:00 PM
8/16/2021 3:20:36 PM - 8/27/2021 1:30:00 PM
Bidding period:
8/27/2021 1:30:00 PM - 9/8/2021 11:00:00 AM
8/27/2021 1:30:00 PM - 9/8/2021 11:00:00 AM