- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
“Lucrări de coborâre a bordurelor la cota părţii carosabile la intersecţii, treceri pentru pietoni şi accese în curţi, întru facilitarea deplasării pietonilor şi celor care se deplasează cu biciclete, trotinete, scaune cu rotile (persoane cu disabilităţi) în municipiul Chişinău”. (repetat)
“Lucrări de coborâre a bordurelor la cota părţii carosabile la intersecţii, treceri pentru pietoni şi accese în curţi, întru facilitarea deplasării pietonilor şi celor care se deplasează cu biciclete, trotinete, scaune cu rotile (persoane cu disabilităţi) în municipiul Chişinău”. (repetat)
“Lucrări de coborâre a bordurelor la cota părţii carosabile la intersecţii, treceri pentru pietoni şi accese în curţi, întru facilitarea deplasării pietonilor şi celor care se deplasează cu biciclete, trotinete, scaune cu rotile (persoane cu disabilităţi) în municipiul Chişinău”. (repetat)
Information about the contracting authority
Name
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Fiscal code / IDNO
1007601009657
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/16/2021 9:17:46 AM
Last edited
9/3/2021 9:30:00 AM
MTender ID
CPV code
45233140-2
-
Lucrări de drumuri
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : “Lucrări de coborâre a bordurelor la cota părţii carosabile la intersecţii, treceri pentru pietoni şi accese în curţi, întru facilitarea deplasării pietonilor şi celor care se deplasează cu biciclete, trotinete, scaune cu rotile (persoane cu disabilităţi) în municipiul Chişinău”. (repetat)
“Lucrări de coborâre a bordurelor la cota părţii carosabile la intersecţii, treceri pentru pietoni şi accese în curţi, întru facilitarea deplasării pietonilor şi celor care se deplasează cu biciclete, trotinete, scaune cu rotile (persoane cu disabilităţi) în municipiul Chişinău”. (repetat)
Status
The procedure did not take place
Estimated value
250000 MDL
ID
ce4be60d-3718-44a8-b75d-bb370385d048
Procurement procedure documents
documentatia_standard_lucrari.semnat.pdf
documentatia_standard_lucrari.
Award documentation
8/16/2021 3:12:38 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
250,000.00
MDL
Clarification period:
8/16/2021 3:12:38 PM - 8/25/2021 2:00:00 PM
8/16/2021 3:12:38 PM - 8/25/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
8/25/2021 2:00:00 PM - 9/3/2021 9:30:00 AM
8/25/2021 2:00:00 PM - 9/3/2021 9:30:00 AM