- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipament pentru încălzire centrală
Echipament de încălzire centrală și lucrările ulterioare de montare
Echipament de încălzire centrală și lucrările ulterioare de montare
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Excelență în Informatică și Tehnologii Informaționale
Fiscal code / IDNO
1007600011529
Address
2030,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 48
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/16/2021 9:01:28 AM
Last edited
9/9/2021 8:38:34 AM
MTender ID
CPV code
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Echipament de încălzire centrală
Echipament de încălzire centrală și lucrări de demontare/ montare
Status
Canceled procedure
Estimated value
800000 MDL
ID
41d9f15f-ac33-4f8b-9910-c24ab40a9600
Minimal step
8000
Period of validity of the contract
From 9/2/2021 9:15:59 AM Till 12/31/2021 10:15:59 AM
Link to tender
Tender start
From 9/1/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt_participare tehnica de calcul.docx
anunț de participare
Award documentation
8/16/2021 9:17:54 AM
Bună ziua, solicit respectuos să anexați un plan/proiect la acest sistem de încălzire, dacă el există. Mulțumesc anticipat!
23.08.2021 09:58
Response to clarification: Buna ziua,planul există pe suport de hirtie si va fi preluat de compania cistigătoare spre consultare.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
800,000.00
MDL
Clarification period:
8/16/2021 9:17:54 AM - 8/23/2021 10:00:00 AM
8/16/2021 9:17:54 AM - 8/23/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/23/2021 10:00:00 AM - 8/31/2021 10:00:32 AM
8/23/2021 10:00:00 AM - 8/31/2021 10:00:32 AM