- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică
Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică a obiectului “Reparaţia capitală GM Odesa-Chişinău (sectorul 153,5 kм-166,4 kм)”
Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică a obiectului “Reparaţia capitală GM Odesa-Chişinău (sectorul 153,5 kм-166,4 kм)”
Information about the contracting authority
Name
MOLDOVATRANSGAZ
Fiscal code / IDNO
1003607010109
Address
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/13/2021 5:04:49 PM
Last edited
10/7/2021 2:00:01 PM
MTender ID
CPV code
45231220-3
-
Lucrări de construcţii de gazoducte
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică
CPV-45231220-3 Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică a obiectului “Reparaţia capitală GM Odesa-Chişinău (sectorul 153,5 kм-166,4 kм)”
Status
The procedure did not take place
Estimated value
3381600 MDL
ID
5061e2c8-b889-47c6-9d2f-d8185b168e96
Procurement procedure documents
anunt_de_intentie №5 din 13.08.2021.pdf
anunt_de_intentie №5 din 13.08.2021
Award documentation
8/16/2021 3:26:26 PM
Buna ziua, incarcati va rugam documentatia standart, invitatia, caiet de sarcini si alte acte aferente procedurii de achizite
24.08.2021 15:01
Response to clarification: Bună ziua. Documentele necesare sunt atașate, disponibile în general. (plasate pe pagina web: www.moldovatransgaz.md (compartimentul -“TENDERE”). Pentru detalii adresați-Vă direct : "Moldovatransgaz" SRL, Secția Aprovizionare tehnico-materială e-mail: [email protected]; + (373)22 300 495; 22 300 496; 22 300 405 / fax. +373 22 300 406
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
3,381,600.00
MDL
Clarification period:
8/16/2021 3:26:26 PM - 9/17/2021 5:00:00 PM
8/16/2021 3:26:26 PM - 9/17/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
9/17/2021 5:00:00 PM - 10/7/2021 2:00:00 PM
9/17/2021 5:00:00 PM - 10/7/2021 2:00:00 PM