- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Information about the contracting authority
Name
Primaria s. Selemet
Fiscal code / IDNO
1007601008801
Address
MD-4129,
MOLDOVA,
s.Selemet,
Cimişlia,
str. Sfintul Dumitru, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/13/2021 3:40:30 PM
Last edited
8/17/2021 12:46:48 AM
MTender ID
CPV code
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Status
Active
Estimated value
325000 MDL
ID
6868eba7-0c05-4bf5-a211-32ee67d75011
Minimal step
1300
Period of validity of the contract
From 8/26/2021 8:00:00 AM Till 12/30/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/30/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
1.1 documentatia standart.docx
1.1 documentatia standart.docx
Award documentation
8/13/2021 4:12:21 PM
buna ziua, betonierele sa fie cu pompa sau fara?
18.08.2021 10:08
Response to clarification: Buna ziua ,betonierele nu trebuie sa fie cu pompa
garantia de oferta trebuie?
18.08.2021 10:17
Response to clarification: Nu
Lot name : Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
325000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
325,000.00
MDL
Clarification period:
8/13/2021 4:12:21 PM - 8/20/2021 10:17:02 AM
8/13/2021 4:12:21 PM - 8/20/2021 10:17:02 AM
Bidding period:
8/20/2021 10:17:02 AM - 8/26/2021 10:17:02 AM
8/20/2021 10:17:02 AM - 8/26/2021 10:17:02 AM