- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Analizatoruli automat cu 20 canale, VSH
Analizatoruli automat cu 20 canale, VSH
Analizatoruli automat cu 20 canale, VSH
Information about the contracting authority
Name
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Fiscal code / IDNO
1003600150602
Address
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/13/2021 2:17:28 PM
Last edited
8/13/2021 2:28:56 PM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Analizator automat cu 20 canale, VSH (2 unitati)
Analizator automat cu 20 canale, VSH (2 unitati)
Procurement procedure documents
150570 analizator automat cu 20 canale, vsh.xls
specficatia tehnica
Award documentation
8/13/2021 2:21:19 PM
Buna ziua! Va rog sa specificati care este termenul de livrare pentru dispozitive din momentul semnarii contractelor?
13.08.2021 15:06
Response to clarification: din momentul semnarii contractului pina la 45 de zile
Lot name : Analizator automat cu 20 canale, VSH (2 unitati)
70000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
70,000.00
MDL
Clarification period:
8/13/2021 2:21:19 PM - 8/16/2021 9:00:00 AM
8/13/2021 2:21:19 PM - 8/16/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
8/16/2021 9:00:00 AM - 8/18/2021 9:00:00 AM
8/16/2021 9:00:00 AM - 8/18/2021 9:00:00 AM