- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipament Informațional și de Telecomunicații (inclusiv piese de schimb) REPETAT
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lot 1. Calculator de tip 1
Lot 1.Calculator de tip 1
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 2. Placă de rețea
Lot 2. Placă de rețea
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 3. Placă video
Lot 3. Placă video
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 4. Modul de memorie
Lot 4. Modul de memorie
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 5. Modul de memorie
Lot 5. Modul de memorie
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 6. Modul de memorie
Lot 6. Modul de memorie
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 7. Dispozitiv SSD intern
Lot 7. Dispozitiv SSD intern
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 8. Hard-disk intern
Lot 8. Hard-disk intern
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 9. Hard-disk extern
Lot 9. Hard-disk extern
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 10. Hard-disk intern
Lot 10. Hard-disk intern
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 11. Bloc de alimentare
Lot 11. Bloc de alimentare
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 12. Bloc de alimentare
Lot 12. Bloc de alimentare
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 13. Stick
Lot 13. Stick
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 14. Stick
Lot 14. Stick
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 15. Extensie (prelungitor)
Lot 15. Extensie (prelungitor)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 16. Extensie (prelungitor)
Lot 16. Extensie (prelungitor)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 17. Cablu
Lot 17. Cablu
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 18. Adaptor
Lot 18. Adaptor
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 19. Adaptor
Lot 19. Adaptor
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 20. Adaptor
Lot 20. Adaptor
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 21. Extensie (prelungitor)
Lot 21. Extensie (prelungitor)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 22. Convertor
Lot 22. Convertor
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 23. Dulap
Lot 23. Dulap
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 24. Dulap
Lot 24. Dulap
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 25. Panou (Patch Panel)
Lot 25. Panou (Patch Panel)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 26. Panou (Patch Panel)
Lot 26. Panou (Patch Panel)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 27. Priză (telefonie fixă)
Lot 27. Priză (telefonie fixă)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 28. Priză dublă (telefonie fixă)
Lot 28. Priză dublă (telefonie fixă)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 29. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Lot 29. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 30. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Lot 30. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 31. Conector
Lot 31. Conector
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 32 Cablu (telefonie fixă)
Lot 32 Cablu (telefonie fixă)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 33. Cablu (telefonie fixă)
Lot 33. Cablu (telefonie fixă)
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 34. Adaptor
Lot 34. Adaptor
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 35. Cablu
Lot 35. Cablu
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 36. Acumulator
Lot 36. Acumulator
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 37. Acumulator
Lot 37. Acumulator
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 38. Acumulator
Lot 38. Acumulator
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 39. DVD -+RW
Lot 39. DVD -+RW
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 40. Ruter
Lot 40. Ruter
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 41. Ruter
Lot 41. Ruter
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 42. Comutator
Lot 42. Comutator
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 43. Comutator
Lot 43. Comutator
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 44. Comutator
Lot 44. Comutator
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 45. Comutator
Lot 45. Comutator
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 46. Comutator
Lot 46. Comutator
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 47. Calculator de tip 3
Lot 47. Calculator de tip 3
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 48. Calculator de tip 2
Lot 48. Calculator de tip 2
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 49. UPS
Lot 49. UPS
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 50. Monitor de tip 1
Lot 50. Monitor de tip 1
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 51. Monitor de tip 2
Lot 51. Monitor de tip 2
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 52. Tastatură
Lot 52. Tastatură
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 53. Set tastatură + mouse
Lot 53. Set tastatură + mouse
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lot 54. Mouse
Lot 54. Mouse
Status
Estimated value
ID
Procurement procedure documents
Anunț de participare
Tender notice
8/21/2021 12:47:26 PM
Anunț de participare
Tender notice
8/21/2021 4:00:59 PM
Documentația standard
Award documentation
8/21/2021 4:00:59 PM
Documentația standard
Award documentation
8/21/2021 4:00:59 PM
20.08.2021 17:25
Response to clarification: Bună ziua, documentația a fost modificată. Mulțumim.
21.08.2021 16:11
Response to clarification: Bună ziua, a fost comisă o eroare ce ține de prețul estimat, valoarea corectă estimată pentru lotul 21 este de 1100,00 lei,iar pentru lotul 20 valoarea corectă estimată este de 758,33 lei. Valoarea estimată a fost aprobată în limitele bugetului disponibil. Ne cerem scuze, anunțul de participare și documentația au fost modificate. Mulțumim.
21.08.2021 16:05
Response to clarification: Bună ziua, a fost comisă o eroare, ne cerem scuze, anunțul de participare și documentația au fost modificate. Mulțumim.
Canceled procedure
Estimated value without VAT8/13/2021 4:47:22 PM - 8/23/2021 4:02:41 PM
8/23/2021 4:02:41 PM - 9/6/2021 4:02:41 PM