- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de renovare a blocurilor sanitare din incinta gimnaziului din satul Sărățica Nouă , raionul Leova
Renovarea a 2 wc din interior : reparatie capitala, conectare la apeduct, conectare la canalizare, la ventilare.
Renovarea a 2 wc din interior : reparatie capitala, conectare la apeduct, conectare la canalizare, la ventilare.
Information about the contracting authority
Name
I.P Gimnaziul Saratica Noua
Fiscal code / IDNO
1013620012727
Address
MD-6327,
MOLDOVA,
s.Sărăţica Nouă,
Leova,
S. Saratica Noua
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/13/2021 1:18:37 PM
Last edited
8/13/2021 2:02:03 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de renovare a blocurilor sanitare din incinta gimnaziului din satul Sărățica Nouă , raionul Leova
Renovarea a 2 wc din interior : reparatie capitala, conectare la apeduct, conectare la canalizare, la ventilare.
Procurement procedure documents
anunt_de_participare_gimnaziu_saratica_noua.docx
anunt de participare word
Award documentation
8/13/2021 2:02:03 PM
documentatia_standard wc saratica nouă.docx
documentatia standard
Award documentation
8/13/2021 2:02:03 PM
2-1-2 saratica ac-f1.doc
Lucrări tehnico sanitare ( apă și canalizare)
Award documentation
8/13/2021 2:02:03 PM
6-1-1 saratica reac(1)-f1.doc
Rețele exterioare de apă și canalizare.
Award documentation
8/13/2021 2:02:03 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de renovare a blocurilor sanitare din incinta gimnaziului din satul Sărățica Nouă , raionul Leova
472000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
472,000.00
MDL
Clarification period:
8/13/2021 2:02:03 PM - 8/18/2021 12:00:00 AM
8/13/2021 2:02:03 PM - 8/18/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
8/18/2021 12:00:00 AM - 8/23/2021 12:00:00 AM
8/18/2021 12:00:00 AM - 8/23/2021 12:00:00 AM