- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Accesorii electronice, electromecanice şi electrotehnice
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Aparat de aer conditionat de tip caseta DC INVERTER, 24000 BTU
Aparat de aer conditionat de tip caseta DC INVERTER, 24000 BTU,Agent frigorific R410A-32,U=220V,Diapazonul de temperaturi de lucru racire/incalzire-15~50/-15~24.Clasa energetica A+,BI.Interior dimensiunele 840-850x840-850x250-260,Garantia min 24 luni,pompa pentru drenaj - inclusiv montarea si accesorii necesare montarii conform caietului de sarcini anexat
Status
Estimated value
ID
Lot name : Aparat de aer conditionat 12000 BTU
Aparat de aer condiționat (de perete) Suprafața de lucru 30-35 m.2,12000 BTU,on-off R410A-R32 , IARNĂ/VARĂ nivel minim-maxim zgomot 25-46 db,clasa de efecienta energetica A,U=220 V,Garantia min 24 luni - inclusiv montarea si accesorii necesare montarii conform caietului de sarcini
Status
Estimated value
ID
Procurement procedure documents
caiet de sarcini
Technical specifications
8/13/2021 1:13:01 PM
No questions posted
The procedure did not take place
Estimated value without VAT8/13/2021 1:13:01 PM - 8/16/2021 10:00:00 AM
8/16/2021 10:00:00 AM - 8/18/2021 10:00:00 AM