- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Information about the contracting authority
Name
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Fiscal code / IDNO
1015600032824
Address
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/13/2021 12:01:30 PM
Last edited
11/29/2021 12:28:34 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei, conform documentatiei anexate!
Status
Canceled procedure
Estimated value
16236360 MDL
ID
e976c65a-b813-4ff5-a2bb-c1e88d09a1a1
Procurement procedure documents
Model declaratie privind confirmarea identitii beneficiarilor
-
Technical specifications
8/13/2021 12:10:47 PM
Buna ziua pentru 2386 pozitii de deviz termenul de 20 de zile pentru pregatirea ofertei tehnice este foarte mic, rugam prelungirea termenul limita pentru depunerea ofertelor, multumim anticipat
19.08.2021 15:34
Response to clarification: Buna ziua, Perioada de calarificare si de depunere a ofertelor a fost indicata conform legislatiei in vigoare, totodata mentionam faptul ca devizul respectiv este public din data de 20.07.2021 (prima procedura fiind anulata, dar devizul raminind acelasi). O zi buna!
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
16,236,360.00
MDL
Clarification period:
8/13/2021 12:10:47 PM - 8/23/2021 10:00:00 AM
8/13/2021 12:10:47 PM - 8/23/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/23/2021 10:00:00 AM - 9/1/2021 10:00:00 AM
8/23/2021 10:00:00 AM - 9/1/2021 10:00:00 AM