- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
LUCRĂRI DE REPARAȚIE A BLOCULUI ALIMENTAR
LUCRARI DE REPARATIE A BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
LUCRARI DE REPARATIE A BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
Information about the contracting authority
Name
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Fiscal code / IDNO
1003600032782
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/12/2021 4:55:48 PM
Last edited
8/17/2021 1:32:52 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : LUCRĂARI DE REPARATIE AL BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
LUCRĂRI DE REPARATIE A BLOCULUI ALIMENTAR
Procurement procedure documents
Codul TsI50F la punctele 4-24 nu se mai utilizeaza va rog sa corectati caietul de sarcini
18.08.2021 12:05
Response to clarification: Buna ziua. In rezultatul consultarii specialistilor tehnici codul TsI50F va fi înlocuit cuTsI50A10.
Lot name : LUCRĂARI DE REPARATIE AL BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
577662.42 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
577,662.42
MDL
Clarification period:
8/12/2021 5:11:43 PM - 8/20/2021 12:05:01 PM
8/12/2021 5:11:43 PM - 8/20/2021 12:05:01 PM
Bidding period:
8/20/2021 12:05:01 PM - 8/27/2021 12:04:07 PM
8/20/2021 12:05:01 PM - 8/27/2021 12:04:07 PM