- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Gratiesti
Fiscal code / IDNO
1007601010219
Address
MD_2093,
MOLDOVA,
s.Grătieşti,
mun.Chişinău,
str.Stefan cel Mare 72
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/12/2021 4:06:16 PM
Last edited
8/15/2021 9:18:55 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Status
Canceled procedure
Estimated value
2689871.5 MDL
ID
73918bde-fa94-42ce-b090-3ae905568066
Procurement procedure documents
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
Award documentation
8/13/2021 2:03:54 PM
documentatia standard conf. omf 69 betonarea strazilor din s. hulboaca.docx
Documentatia standard
Award documentation
8/13/2021 2:03:54 PM
duae_ro 2021betonarea strazilor din s. hulboaca. doc.doc
DUAE
Award documentation
8/13/2021 2:03:54 PM
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
Award documentation
8/13/2021 2:03:54 PM
documentatia standard conf. omf 69 betonarea strazilor din s. hulboaca.docx
Documentatia standard
Award documentation
8/13/2021 2:03:54 PM
duae_ro 2021betonarea strazilor din s. hulboaca. doc.doc
DUAE
Award documentation
8/13/2021 2:03:54 PM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
2,689,871.50
MDL
Clarification period:
8/13/2021 2:03:54 PM - 8/23/2021 2:00:00 PM
8/13/2021 2:03:54 PM - 8/23/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
8/23/2021 2:00:00 PM - 9/3/2021 2:00:00 PM
8/23/2021 2:00:00 PM - 9/3/2021 2:00:00 PM