- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație periodică a drumului M3 Chișinău-Comrat-Giurgiulești-frontiera cu România (acces la s. Burlăceni)
Lucrări de reparație periodică a drumului M3 Chișinău-Comrat-Giurgiulești-frontiera cu România (acces la s. Burlăceni)
Lucrări de reparație periodică a drumului M3 Chișinău-Comrat-Giurgiulești-frontiera cu România (acces la s. Burlăceni)
Information about the contracting authority
Name
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Fiscal code / IDNO
1003600023559
Address
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuriei 12a
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/12/2021 3:07:19 PM
Last edited
8/17/2021 10:06:27 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație periodică a drumului M3 Chișinău-Comrat-Giurgiulești-frontiera cu România (acces la s. Burlăceni)
Conform caietului de sarcini
Procurement procedure documents
Anunț de participare M3 acces Burlăceni
Anunț de participare
Award documentation
8/12/2021 3:14:33 PM
Documente licitatie lucrari M3 acces Burlăceni
Documentația standard lucrări
Award documentation
8/12/2021 3:14:33 PM
Placile de beton vor fi montate peste stratul stabilizat cu ciment sau sunt 2 sectoare separate?
17.08.2021 16:12
Response to clarification: Placile de beton vor fi montate peste stratul stabilizat cu ciment, este un singur sector.
Lot name : Lucrări de reparație periodică a drumului M3 Chișinău-Comrat-Giurgiulești-frontiera cu România (acces la s. Burlăceni)
1050000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,050,000.00
MDL
Clarification period:
8/12/2021 3:14:33 PM - 8/18/2021 12:00:00 PM
8/12/2021 3:14:33 PM - 8/18/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
8/18/2021 12:00:00 PM - 8/26/2021 10:00:00 AM
8/18/2021 12:00:00 PM - 8/26/2021 10:00:00 AM