- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Componentele sistemelor de semnalizare pază, control şi monitorizare video, inclusiv consumabile
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lotul nr. 1Transformator 230v/16,5v 30va
Tensiunea 230V, tensiunea de ieșire 16,5V, puterea 30W, transformator cu siguranța)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 10:00:00 AM
Lot name : Lotul nr. 2 PIR Senzor sau analogic LC 100
Razele de detecție 15m, alimentarea 8,2-16V/ 10ma, unghi 90 de grade)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 10:18:30 AM
Lot name : Lotul nr. 3 SMK Senzor sau analogic AUMS-12S WH
Senzor cu contact magnetic, distanța la deschidere 15/20mm)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 10:37:00 AM
Lot name : Lotul nr. 4 Sirena sau analogic AUSL-100
Cu stroboscop, min. 112dB, alimentare 12V
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 10:55:30 AM
Lot name : Lotul nr. 5Cititor sau analogic DS-K1107M
Wiegand 26, frecvența 13,56MHz, alimentarea 12V, tip card- Mifare, protecție la umiditate IP 65)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 11:14:00 AM
Lot name : Lotul nr. 6Cablu alarm
Cupru, 6 fire cu ecran, grosimea 0,22mm, bobina cel puțin 100m
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 11:32:30 AM
Lot name : Lotul nr. 7Cablu electric
Cupru, 2 fire, grosimea 0,75mm, bobina cel puțin 100m
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 11:51:00 AM
Lot name : Lotul nr. 8Cablu PVS
Cupru, 3 fire, grosimea 1,5 mm, bobina cel puțin 100m
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 12:09:30 PM
Lot name : Lotul nr. 9Cablu canal
Alb,lungime 2m, lățime 2,5cm, înălțime 10cm
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 12:28:00 PM
Lot name : Lotul nr.10 Cablu canal
Alb,lungime 2m, lățime 2cm, înălțime 16cm
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 12:46:30 PM
Lot name : Lotul nr. 11Doza
Cutie de distribuție, culoarea sur, lungimea 100mm, lățimea 100mm, înălțimea 50mm
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 1:05:00 PM
Lot name : Lotul nr. 12 PIR+DG senzor sau analogic LC 102
Detector PIR combinat mișcare+spargerea geam, razele de detecție 15m, alimentarea 8,2-16V/ 10ma, unghi 90 de grade)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 1:23:30 PM
Lot name : Lotul nr. 13 Bloc de alimentare
Tensiunea la ieșire 12V, curent ieșire min. 2A, plastic, culoarea neagră)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 1:42:00 PM
Lot name : Lotul nr. 14RIP bloc de alimentare
Tensiunea la ieșire 12V, curent ieșire min. 5A, box metalic, sursa de alimentare neîntreruptibilă, conectoare pentru acumulator 12V 7Ah)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 2:00:30 PM
Lot name : Lotul nr. 15Lăcată electrică
Tip bolt, alimentarea 12V, blocarea electrică cu șurub, cu întârzierea la închiderea, indicator led de stare, pentru ușa încorporat, stare fără alimentare deschisă (NO), corp bolt – diametru 10 mm/lungime 16cm)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 2:19:00 PM
Lot name : Lotul nr. 16Buton de ieșire sau analogic EB30
metal, NO aplicat, tip de fixare
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 2:37:30 PM
Lot name : Lotul nr. 17Lăcată electromagnetică
Alimentarea 12V, forța de rupere min. 280kg)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 2:56:00 PM
Lot name : Lotul nr. 18Banda izolanta
PVC, alb, grosimea 0,15mm, lățime 19 mm, in bobina min 20m)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 3:14:30 PM
Lot name : Lotul nr. 19Camera de supraveghere video
Tip IP, min. 2Mpx, cu microfon încorporat, obiectiv 2,8mm, suport micro SD min. 256Gb, alimentarea 12V
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 3:33:00 PM
Procurement procedure documents
Specificaţia tehnică si de preţ
Technical specifications
8/12/2021 1:00:29 PM
Specificaţia tehnică şi de preţ W
Technical specifications
8/12/2021 1:00:29 PM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/12/2021 1:00:29 PM - 8/16/2021 10:00:00 AM
8/16/2021 10:00:00 AM - 8/20/2021 10:00:00 AM