- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Dispozitive de protecție împotriva incendiilor (repetat)
Dispozitive de protecție împotriva incendiilor (repetat)
Dispozitive de protecție împotriva incendiilor (repetat)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Fiscal code / IDNO
1003600150554
Address
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/12/2021 9:59:41 AM
Last edited
8/12/2021 10:10:08 AM
MTender ID
CPV code
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Dispozitive de protecție împotriva incendiilor (repetat)
Dispozitive de protecție împotriva incendiilor (repetat)
Procurement procedure documents
documente obligatorii repetat.pdf
Documente obligatorii repetat
Award documentation
8/12/2021 10:10:08 AM
No questions posted
Lot name : Dispozitive de protecție împotriva incendiilor (repetat)
64250 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
64,250.00
MDL
Clarification period:
8/12/2021 10:10:08 AM - 8/13/2021 12:00:00 PM
8/12/2021 10:10:08 AM - 8/13/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
8/13/2021 12:00:00 PM - 8/20/2021 10:00:00 AM
8/13/2021 12:00:00 PM - 8/20/2021 10:00:00 AM