- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Information about the contracting authority
Name
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Fiscal code / IDNO
1006601004242
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/11/2021 9:53:48 PM
Last edited
8/25/2021 11:00:01 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Conform caietului de sarcini atașat.
Status
The procedure did not take place
Estimated value
199201 MDL
ID
bda79eb8-cde3-4dcd-baa5-83ebd598b922
Procurement procedure documents
anunt de participare actualizat_lucrari de reparatie acoperis.docx
Anunț de participare
Tender notice
8/11/2021 10:15:30 PM
cnts_balti_acoperis_2021_caiet sarcini.docx
Caiet de sarcini
Technical specifications
8/11/2021 10:15:30 PM
doc_standard_ lucrari_conform ordin mf 69.docx
Documentația standard
Award documentation
8/11/2021 10:15:30 PM
propunerea financiara (oferta)_lucrari de reparatie acoperis.docx
Propunerea financiară (Model)
Award documentation
8/11/2021 10:15:30 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
199,201.00
MDL
Clarification period:
8/11/2021 10:15:30 PM - 8/17/2021 11:00:00 AM
8/11/2021 10:15:30 PM - 8/17/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
8/17/2021 11:00:00 AM - 8/25/2021 11:00:00 AM
8/17/2021 11:00:00 AM - 8/25/2021 11:00:00 AM