- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Information about the contracting authority
Name
Spitalul Clinic Militar Central
Fiscal code / IDNO
1006601003511
Address
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/11/2021 7:42:35 PM
Last edited
8/16/2021 2:41:52 PM
MTender ID
CPV code
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de deratizare suprafețelor interioare/exterioare (rozătoare), Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie suprafețelor interioare, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie teritoriului
Status
The procedure did not take place
Estimated value
83333.34 MDL
ID
15db168d-95ac-4407-9e58-832764b99926
Minimal step
416.67
Period of validity of the contract
From 8/20/2021 11:09:10 AM Till 12/31/2021 12:09:10 PM
Link to tender
Tender start
From 8/17/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
scan doc. stand. criterii și cerințe de calificare.pdf
Documentația standard, criterii și cerințe de calificare
Award documentation
8/12/2021 12:06:10 PM
documentaţia standard.signed.pdf
În acest fișier se regăsește documetația de atribuire, modele de formulare precum și modelul de Contract
Award documentation
8/12/2021 12:06:10 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
83,333.34
MDL
Clarification period:
8/12/2021 12:06:10 PM - 8/13/2021 6:41:42 PM
8/12/2021 12:06:10 PM - 8/13/2021 6:41:42 PM
Bidding period:
8/13/2021 6:41:42 PM - 8/16/2021 2:41:52 PM
8/13/2021 6:41:42 PM - 8/16/2021 2:41:52 PM