- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Renovarea Aleei școlarilor pe segmentul de la blocul locativ din str. Mihail Sadoveanu 24/1 până la str. Igor Vieru 8/1 (partea de sus a bd. Mircea cel Bătrân) din sectorul Ciocana, mun. Chișinău.
Renovarea Aleei școlarilor pe segmentul de la blocul locativ din str. Mihail Sadoveanu 24/1 până la str. Igor Vieru 8/1 (partea de sus a bd. Mircea cel Bătrân) din sectorul Ciocana, mun. Chișinău.
Renovarea Aleei școlarilor pe segmentul de la blocul locativ din str. Mihail Sadoveanu 24/1 până la str. Igor Vieru 8/1 (partea de sus a bd. Mircea cel Bătrân) din sectorul Ciocana, mun. Chișinău.
Information about the contracting authority
Name
Pretura sectorului Ciocana
Fiscal code / IDNO
1007601010518
Address
MD2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Mircea cel Batrin 4/3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/11/2021 5:17:34 PM
Last edited
8/12/2021 10:24:33 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Renovarea Aleei școlarilor pe segmentul de la blocul locativ din str. Mihail Sadoveanu 24/1 până la str. Igor Vieru 8/1 (partea de sus a bd. Mircea cel Bătrân) din sectorul Ciocana, mun. Chișinău.
Renovarea Aleei școlarilor pe segmentul de la blocul locativ din str. Mihail Sadoveanu 24/1 până la str. Igor Vieru 8/1 (partea de sus a bd. Mircea cel Bătrân) din sectorul Ciocana, mun. Chișinău.
Status
Canceled procedure
Estimated value
609105.24 MDL
ID
49b76a94-6c8e-4063-8de1-08d7196e75aa
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
609,105.24
MDL
Clarification period:
8/12/2021 9:58:17 AM - 8/23/2021 10:00:00 AM
8/12/2021 9:58:17 AM - 8/23/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/23/2021 10:00:00 AM - 9/2/2021 10:00:00 AM
8/23/2021 10:00:00 AM - 9/2/2021 10:00:00 AM