- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reconstrucţie a unor sectoare avariate in str.Sf.Nicolae şi str. Izvoarelor din localitatea Cenac, r-l Cimişlia
Lucrări de reconstrucţie a unor sectoare avariate in str.Sf.Nicolae şi str. Izvoarelor din localitatea Cenac, r-l Cimişlia
Lucrări de reconstrucţie a unor sectoare avariate in str.Sf.Nicolae şi str. Izvoarelor din localitatea Cenac, r-l Cimişlia
Information about the contracting authority
Name
Primăria s.Cenac
Fiscal code / IDNO
1007601005648
Address
4113,
MOLDOVA,
s.Cenac,
Cimişlia,
str. Sfîntul Nicolae, 54
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/11/2021 3:49:37 PM
Last edited
8/17/2021 4:29:18 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reconstrucţie a unor sectoare avariate in str.Sf.Nicolae şi str. Izvoarelor din localitatea Cenac, r-l Cimişlia
Lucrări de reconstrucţie a unor sectoare avariate in str.Sf.Nicolae şi str. Izvoarelor din localitatea Cenac, r-l Cimişlia
Status
Canceled procedure
Estimated value
939712.6 MDL
ID
df4526cf-2448-4231-b896-0fea023de8b7
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
939,712.60
MDL
Clarification period:
8/11/2021 3:57:33 PM - 8/16/2021 10:30:00 AM
8/11/2021 3:57:33 PM - 8/16/2021 10:30:00 AM
Bidding period:
8/16/2021 10:30:00 AM - 8/23/2021 8:00:00 AM
8/16/2021 10:30:00 AM - 8/23/2021 8:00:00 AM